[FIFAWWC23] : Co wydarzy się w drugim dniu?
Mundial Reprezentacje Świat

[FIFAWWC23] : Co wydarzy się w drugim dniu?

 Zapraszamy na zapowiedz drugiego dnia FIFA Womens World Cup 2023, który przyniesie nam trzy ciekawe mecze. Oto co nas czeka:

Nigeria vs Kanada – godz. 4:30
 Obie drużyny są szybkie, silne i nie boją się atakować. Możemy spodziewać się wielu emocji i walki o każdy centymetr boiska. Faworytem tego meczu jest Kanada, która ma większe doświadczenie i lepszą organizację gry, ale Nigeria nie zamierza się poddać bez walki. Kto okaże się lepszy?


Filipiny vs Szwajcaria – godz. 16:00
 Filipiny są niespodzianką tego turnieju, bo po raz pierwszy w historii zakwalifikowały się do mistrzostw świata. Szwajcaria natomiast jest stałym uczestnikiem imprez rangi mistrzowskiej i ma większe ambicje. Kto wykaże się większą determinacją i skutecznością? Faworytkami są Helwetki… ale Mundial jest po to, by sprawiać niespodzianki!


 Hiszpania vs Kostaryka – godz. 9:30
 To będzie hit drugiej kolejki grupy B. Hiszpania i Kostaryka to dwie drużyny, które grają piękny i ofensywny futbol. Obie mają w swoich szeregach dobre piłkarki, które potrafią zachwycić kibiców swoimi umiejętnościami i golami. Hiszpania jest faworytem tego meczu, bo ma więcej talentu i klasy, Kostaryka ma się kogo bać. Kto odbierze sobie punkty w tym meczu?

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!