FC Zurich z 24. MISTRZOSTWEM SZWAJCARII!
Polki na Świecie Świat

Dnia 2 czerwca odbył się mecz, który miał zadecydować o tym kto zostanie mistrzem Szwajcarii. FC Servette grało przeciwko FC Zurichowi. W obu ekipach występują reprezentantki Polski: Natalia Padilla-Bidas w Servette, a w Zurichu występuje Oliwia Woś.

Po rundzie zasadniczej w tabeli przewodziło FC Servette z przewagą sześciu punktów nad zespołem z Zurichu.

W decydującym starciu zespół z Zurichu wygrał 3-0. W 45 minucie wynik otworzyła Marie Therese Hobinger, a w drugiej połowie do siatki trafiały Fabienne Humm oraz Alayah Pilgrim.

Oliwia Woś znalazła się w kadrze meczowej na to spotkanie, lecz przesiedziała cały mecz na ławce rezerwowych. W całym sezonie wystąpiła w 15 meczach.

Natalia Padilla -Bidas w ubiegłym już sezonie zdobyła dziewiętnaście bramek.