Polska

Dargfil górą w hicie, derby Warszawy dla Złego, grad bramek w Piątnicy … zapraszamy na podsumowanie 18. serii gier I grupytrzeciej ligi.

Forty Piątnica- Włókniarz Konstantynów Łódzki 7-0
Kibice zgromadzeni przy ulicy Szkolnej w Piątnicy zobaczyli aż siedem bramek- wszystkie dla zespołu gospodyń.
Po pierwszej połowie było 3-0. Bramki zdobywały: Dominika Łuba, Natalia Wykowska i Kinga Lewandowska. W drugiej połowie podopieczne Mirosława Kuźmy zaaplikowały rywalkom kolejne cztery trafienia. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobyła Natalia Wykowska, a na listę strzelczyń wpisały się: Aleksandra Długozima, Oliwia Szmytkowska i Aleksandra Kukawka.
Forty utrzymują szóstą lokatę w tabeli. Mają 31 punktów na koncie.
Włókniarki niezmiennie zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem dziesięciu oczek.

AKS Zły-WAP Warszawa 4-0

Drugie spotkanie, które odbyło się w sobotę to derby Warszawy.

Te ekipy nieprzerwanie grają w trzeciej lidze od czterech lat. Kiedy w sezonie 2019/20 zmierzyły się ze sobą po raz pierwszy na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce, WAP wygrał 4-0. W sobotnim pojedynku również padł taki rezultat, jednak na korzyść ,,Złych Dziewczyn”.

Dubletem popisała się Martyna Sobczyńska, a po jednej bramce zdobyły Emilia Wojdyna i Karolina Górska- Tran.

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki- Zamłynie Radom 4-2

Drugi tydzień z rzędu Radomianki grały mecz na szczycie- w ostatniej kolejce z Legią, a tym razem grały na wyjeździe z Dargfilem.

Dargfil szósty raz z rzędu zainkasował kompet punktów i zajmuje miejsce na podium.

Legia Warszawa- Ekosport Białystok 3-0

Legionistki podtrzymały passę dziesięciu meczów bez porażki- tym razem pokonały u siebie Ekosport Białystok 3-0. Bramki zdobywały: Amelia Przybylska, Anna Kowalczyk oraz Patrycja Marciniak.

Podopieczne Jakuba Słoty awansowały na czwartą lokatę w tabeli i mają 37 oczek na koncie.

Wisła Płock- Zawisza Rzgów 3-0( Walkower)

Zespół przyjezdnych poinformował o nie stawieniu się na meczu z powodu zdekompletowania składu. Wisła dopisuje kolejne trzy punkty do swojego dorobku i umacnia się na pozycji lidera.

Polonia Warszawa- Kolejarz Łódź 3-0 ( Walkower)

Na mecz nie przyjechała inna drużyna w województwa łódzkiego- Kolejarz Łódź. Kolejarki wciąż zmagają się z problemami kadrowymi ( ich mecz z AKS-em Złym musiał zostać przerwany z powodu zdekompletowania składu),  wobec czego Czarne Syrenki mogą dopisać sobie kolejne trzy punkty. Wciąż zajmują drugą lokatę w tabeli.