Lech Poznań z awansem do I ligi!
Polska

W dniu dzisiejszym odbył się mecz na szczycie w grupie północnej drugiej ligi. Lech Poznań UAM podejmował u siebie Nowy Świt Górzno. Przyjezdne wyszły na prowadzenie w 63 minucie. Kilka minut później Lechitki wyrównały za sprawą Pauli Fronczak.

W 78 minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła Patrycja Kwiatkowska. Kwadrans później zabrzmiał ostatni gwizdek tego spotkania. Oznaczało to jedno- Lech z awansem do I ligi!  Poznańska Lokomotywa pędziła jak szalona przez cały sezon- zespół z Poznania przegrał zaledwie jedno spotkanie. [ 1-2 z Medykiem II Konin]

Do końca sezonu zostały jeszcze dwie kolejki- Lechitki zagrają z WAP-em Włocławek i Medykiem II Konin. Na chwilę obecną mają 55 punktów na koncie.