HydroTruck oficjalnie spada z ligi.. we wstydliwy sposób. Lanie od Górniczek

W sobotnie południe w Radomiu tamtejszy HydroTruck podejmował u siebie Górniczki z Łęcznej. Radomianki przegrały to spotkanie 9-2 co oznacza, że nie mają już szans na utrzymanie w elicie.

Górniczki otworzyły wynik spotkania już w 2 minucie za sprawą Oliwii Rapackiej. 15 minut później ta sama piłkarka skompletowała hattricka. Po pierwszej połowie Zielono-Czarne prowadziły 7-0. Dubletem popisała się Klaudia Lefeld, po jednym trafieniu dołożyły Anna Zając i Klaudia Fabova.
Druga część spotkania również obfitowała w bramki. Górniczki dołożyły jeszcze dwa trafienia- oba autorstwa Klaudii Fabovej.

Pod koniec spotkania Radomianki zdobyły dwa gole na otarcie łez. Zwycięstwo Górniczek oznacza koniec Ekstraligi w Radomiu- zespół z Mazowsza ma już osiem punktów straty do dziesiątego Medyka.

HydroTruck: Macała – Jezioro, Zielińska, Malesa, Tkaczyk (62’ Majewska), Orłowska (62’ Żabicka), Mućka (75’ Kwiatkowska), Barczak, Rosińska (31’ Bieryło), Sobczak (31’ Płóciennik), Chmura.

Górnik: Palińska – Bużan (67’ Drożyńska), Kazanowska, Cyraniak (46’ Ratković), Zając, Dereń, Szymczak (46’ Kaczor), Rapacka, Lefeld (46’ Sikora), Dębińska (55’ Piętakiewicz), Fabova.