Skromna zaliczka Barcy w Londynie [WIDEO]
Świat UEFA Women's Champions League UEFA Womens Champions League

W pierwszym meczu półfinałowym FC Barcelona pokonała na  Stamford Bridge londyńską Chelsea 1:0. Na stadionie zgromadziło się 27 697 widzów.

Jedynego gola spotkania już w czwartej minucie zdobyła Caroline Graham Hansen strzałem w długi róg zza pola karnego. Zrobił się kawał widowiska. Dziesięć minut później znów Hansen miała okazję, lecz tym razem górą była Berger. Z drugiej strony bardzo groźną okazję miała Kerr, lecz Panos nie dał się pokonać.

Jeszcze przed przerwą pokonała ją jednak Guro Reiten, lecz sędzia z Czech dopatrzyła się spalonego. Pomimo zmian, to Katalonki prowadziły grę i miały z niej więcej. Pomimo skromnego prowadzenia kwestia awansu do finału jest otwarta.

Mecz rewanżowy odbędzie się już w czwartek 27 czerwca.