[EkstraRaport] : Piłkarki z Ekstraligi grały w reprezentacjach (9/11.04)
Kadra A Polska Reprezentacje Świat

[EkstraRaport] : Piłkarki z Ekstraligi grały w reprezentacjach (9/11.04)

Przerwa reprezentacyjna za nami, więc czas sprawdzić jak piłkarki Ekstraligi poradziły sobie na arenie międzynarodowej w drugiej serii spotkań.

 W meczu reprezentacji Polski z Holandią zobaczyliśmy dwie piłkarki Ekstraligi: Zofia Buszewska zagrała cały mecz, a Klaudia Lefeld weszła na ostatnie osiem minut. W reprezentacji Polski do lat 19 zagrało aż dziesięć piłkarek występujących na co dzień w polskiej elicie. Oliwia Domin – 90′ i zaliczyła asystę, Milena Kazanowska, Kinga Seweryn, Oliwia Bałdyga, Magdalena Sobal – 90′, Julia Jędrzejewska – 83′ Kinga Wyrwas- 60′ Katja Skupień- 35′ i gol Patrycja Kozarzewska- 30′ Julia Kolis- 7′.

  Grecja wygrała 2-1 z Chorwacją. Grigoria Pouliou z Medyka pojawiła się na murawie w 74. minucie. Jej klubowa koleżanka z Medyka Nikoletta Pitsiou oglądała mecz z perspektywy ławki rezerwowych. W reprezentacji Słowacji zobaczyliśmy dwie piłkarki Ekstraligi – Fabova i Horvathova wyszły w podstawowym składzie. Piłkarka Górnika zeszła z boiska w 84. minucie, a Andrea Horvathova zagrała całe spotkanie.

 Łotwa w bułgarskiej Sofii przegrała 2-1 z Litwą. W barwach reprezentacji Łotwy zobaczyliśmy dwie piłkarki Medyka: Anastaziję Rocane i Karlina Miksone, która zdobyła bramkę. W reprezentacji Litwy całe spotkanie ławce spędziła piłkarka pierwszoligowej Bielawianki Bielawy- Loreta Rogaciova.

 Marija Maraš rozegrała 65. minut w reprezentacji Czarnogóry w meczu z Macedonią Północną. Zgrupowanie z powodu urazu opuściła Nadja Stanović. W reprezentacji Białorusi całe spotkanie na ławce spędziła Hanna Sas.

Milena Romanowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!