[U19] : Islandia za silna
#WU19 Reprezentacje

W środę 15 lutego reprezentacja Polski do lat 19 zagrała pierwsze spotkanie w ramach turnieju towarzyskiego w Portugalii. Biało-Czerwone przegrały 4-2 z Islandią.

Reprezentacja Islandii otworzyła wynik już w 2. minucie, a 10 minut później dołożyła kolejną. Bramkę kontaktową Biało-Czerwone zdobyły w 13. minucie za sprawą Magdaleny Sobal. Do przerwy reprezentacja Islandii zdołała strzelić jeszcze jedną bramkę. Po zmianie stron Islandzkie piłkarki trafiły samobójczego gola oraz dwa razy pokonały jeszcze Martę Michlewicz.

Podopieczne Katarzyny Barlewicz podczas turnieju w Portugalii zmierzą się jeszcze z Walią [18.02, sobota] i z Portugalią [21.02, wtorek]