Kasy nie ma … są obowiązki. Wkraczamy w erę Orlen Ekstraligi Kobiet
Ekstraliga Polska

Kasy nie ma … są obowiązki. Wkraczamy w erę Orlen Ekstraligi Kobiet

 W końcu mamy jakieś konkrety w sprawie ‘Orlenu jako Sponsora Tytularnego’ Ekstraligi. PZPN poinformował kluby o tym, że na lutowym Zarządzie PZPNu zostanie zmieniony regulamin Ekstraligi. Zmiany obejmą zmiany nazwy rozgrywek, nowe loga, ścianki, bandy … o pieniądzach dla ogółu dalej konkretów brak.

 Jest tylko informacja w słynnej strategii rozwoju na lata 2022/26 o podwyższeniu nagród za miejsca medalowe. Tak, tak … kontrakt z Orlenem wszedł w życie 12 stycznia 2023 już oficjalnie, czyli już w trakcie jej trwania. Czyli dalej konkretów o kasie BRAK!

Co się zmieni lub jak Związek uważa … już zmieniło?

  • Zmienił się logotyp rozgrywek :

  • Od 12 stycznia 2023 roku Ekstraliga Kobiet zmieniła nazwę rozgrywek na Orlen Ekstraliga Kobiet. PZPN obwiązał kluby do używania tej nazwy na stronach internetowych, plakatach, logotypach, akredytacjach itd.
  • PKN ORLEN posiadł prawo tytułowania się jako „Sponsor Tytularny Ekstraligi Kobiet”. Koncern dostał prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych podczas spotkań. 
  • Logotyp sponsora ma znaleźć się także na koszulkach klubów. Otrzymają one naprasowankę z logotypem sponsora tytularnego do umieszczenia na przedniej, centralnej, górnej części koszulek meczowych – jako tzw. śliniak. Dokładne wymiary powierzchni to ok. 7 cm x 7 cm. 
  • Każdy klub otrzyma nowe banery i ścianki konferencyjne.
  • Kluby obowiązane są do wystawienia nowych logotypów do klubowych transmisji. 

 

Joanna Kalinowska

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: