Szkocja pokona. Drugie miejsce podopiecznych Kasprowicza
#WU15 #WU17 Reprezentacje

31 stycznia odbył się ostatni mecz reprezentacji Polski UEFA Development Cup do lat 16. Biało-Czerwone wygrały z reprezentacją Szkocji 2-1.

W poprzednich spotkaniach nasza reprezentacja wygrała 3-0 z Liechtensteinem i przegrała w karnych z Portugalią (w regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis). Po pierwszej połowie Biało-Czerwone przegrywały 1-0 po trafieniu Amy Sharkey. W drugiej połowie Polki odrobiły straty i ostatecznie wygrały 2-1 po bramkach Ani Skrzypczyk i Oliwii Związek.

Podopieczne Marcina Kasprowicza w portugalskim turnieju zajęły w turnieju drugie miejsce.

Bramki: Oliwia Związek 89, Anna Skrzypczyk 90+3 – Amy Sharkey 42.

Polska: Julia Woźniak, Iga Witkowska (k), Alicja Bednarek (46. Magda Piekarska), Oliwia Łapińska (77. Katarzyna Musiałowska), Ada Butwicka (46. Kinga Klimczak), Nikola Młynek (66. Aleksandra Kuśmierczyk), Katarzyna Matuszczyk (46. Anna Skrzypczyk), Anna Bucholc (46. Flis Katarzyna), Weronika Araśniewicz (77. Aisha Nsangou), Nina Abe (46. Oliwia Związek), Julia Ostrowska