[POLKI ZA GRANICĄ] : Gole Kozak i Kamczyk, pucharowe awanse.
Ligi Polki na Świecie Świat

[POLKI ZA GRANICĄ] : Gole Kozak i Kamczyk, pucharowe awanse.

 Pierwszy weekend roku w Europie to zmagania w Pucharze Szkocji, Włoch czy Francji oraz oczywiście ligowe zmagania w Hiszpanii. Mamy kolejne polskie gole! Zapraszam na przegląd.

W Szkocji kolejnego gola dla Glasgow City zdobyła w Pucharze Kinga Kozak. Dołożyła swoją cegiełkę do pokonania w czwartej rundzie 4:0 Hamilton WFC. Niestety cały mecz przesiedziała na ławce Hibernianu Daniela Kosińska i obserwowała zwycięstwo 3:0 ze Spartans WFC.

 We Włoszech cały mecz w barwach Milanu zagrała Małgorzata Mesjasz, a jej zespół pokonał Lazio 7:0 i gładko awansował do ćwierćfinału. Po remisie z Neapolem (1:1) awansowało też Pomigliano Calcio niestety bez Katarzyny Konat w składzie.

 We Francji znów pokazała się z dobrej strony Ewelina Kamczyk, która zdobyła gola dla FC Fleury 91, zagrała 61. minut i jej zespół pokonał 5:1  Montauban FC TG. Cały mecz zagrała Małgorzata Grec, a jej Dijon pokonał 2:0 Saint Vit. Niespodziankę sprawił Reims, z Kingą Szemik (cały mecz) w składzie, które wygrało 5:3 z Paris FC. 

W Hiszpanii w Sportingu Huelva cały mecz znów zaliczyła Patrycja Balcerzak. Dobrze zaczęła rok od bezbramkowego remisu z Betisem w Sevilli. 

 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: