Natalia Wróbel w kręgu zainteresowań klubów z Anglii, Włoch i Szwecji.
Polki na Świecie Świat

Natalia Wróbel w kręgu zainteresowań klubów z Anglii, Włoch i Szwecji.

Bardzo dobra runda zasadnicza młodej reprezentantki Polski w lidze duńskiej zwróciła uwagę kilku klubów z silnych lig europejskich.

W ostatnich dniach zawodniczką duńskiego Brøndby IF wyraziło zainteresowanie szwedzkie Vaxjo DFF oraz włoska Parma. Mówi się również o dwóch klubach z angielskiej Super League!

Agent zawodniczki potwierdza te doniesienia, jednak zapewnia, że „Natalia bardzo dobrze czuje się w Danii i na chwilę obecną nie ma tematu zmiany barw klubowych. Gra Natalii bardzo cieszy i jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Jednak to dopiero początek. W Brøndby mamy stabilizację i bardzo dobre warunki do rozwoju, a na tym nam najbardziej zależało. Przed nami runda mistrzowska ligi duńskiej i Natalia na tym się skupia”.

Warto wspomnieć, że przed przejściem Natalii do Brøndby IF, zawodniczką z naszego kraju było zainteresowane 1.FFC Turbine Potsdam i Sporting Clube de Portugal.

 


 

Dawid Gordecki

1 Comment

  • Magic 20 stycznia 2023

    Parma hahahah ostatnia druzyna wloskiej serie A. Bylby niezly upadek gdyby wybrala taki klub. Natalia musi isc do topowego klubu a nie do upadajacego.

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: