[PP futsal] : Zapisy na Śląsku
Polska Świat

[PP futsal] : Zapisy na Śląsku

Komisja Futsalu Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski kobiet w sezonie 2022/23.

Zgodnie z Regulaminem na szczeblu Śląskiego ZPN w pierwszej  fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły II ligi futsalu oraz inne drużyny zainteresowane udziałem.


Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans na szczebel centralny Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły I ligi oraz Ekstraligi. Dodatkowo zwycięski zespół otrzyma voucher w wysokości 1500 zł na zakup sprzętu sportowego, a drużyna, która przegra w finale otrzyma czek na 800 zł.

Zespoły zainteresowane udziałem  w Pucharze Polski jak również ewentualną organizacją turnieju eliminacyjnego mogą się zgłaszać do Komisji Futsalu Śląskiego ZPN drogą mailową na adres: futsal@slzpn.pl . Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski mija 25 października. Wpisowe wynosi 500 zł.

za Śląski ZPN

 

Redakcja

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: