[#EkstraTypy] : Nasze typy na czwartą serię spotkań [KUPON]
Ekstraliga Polska Publicystyka

[#EkstraTypy] : Nasze typy na czwartą serię spotkań [KUPON]

 Po przerwie reprezentacyjnej czas na powrót do Ekstraligi. W weekend rozegrana zostanie czwarta seria spotkań. Trzy mecze zostaną rozegrane w sobotę i trzy w niedzielę. Prosiliście, by powrócić do naszego ‘kolejkowego’ kuponu i wracamy z ForBETem.

 Wszystko zacznie się od domowych spotkań beniaminków, którzy naszym zdaniem pewnie ulegną przyjezdnym. Mistrz Polski naszym zdaniem w Tczewie zdobędzie przynajmniej trzy bramki, a w Radomiu zobaczyć po raz kolejny bramkową strzelaninę z przynajmniej pięcioma golami. Nie powinno za to ich paść przed kamerami TVP Sport w Sosnowcu, gdzie Czarni podejmą Pogoń Szczecin. Naszym zdaniem padną tu maksymalnie trzy gole.

 Niedziela będzie jeszcze bardziej emocjonująca. W Bydgoszczy Sportis zagra z Medykiem i choć bukmacherzy widzą faworyta w przyjezdnych – naszym zdaniem spore value jest po stronie podopiecznych Adama Górala i to one powinny w niedzielę wygrać. Wszystko zakończy się w niedzielę późnym popołudniem. W Łęcznej w ‘górniczym starciu’ na szczycie naszym zdaniem oba zespoły zdobędą przynajmniej gola. W Gdańsku natomiast Jagiellonki po trudnym meczu powinny pokonać Orlen.

Joanna Kalinowska

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: