Ajax gra dalej. Eintracht z Pawollek po za Ligą Mistrzyń! [WIDEO]
Polki na Świecie Świat UEFA Womens Champions League

Była nadzieja, lecz mamy niespodziankę. Niestety w decydującej rundzie Ligi Mistrzyń nie zobaczymy reprezentantki Polski Tanji Pawollek. Jej Eintracht Frankfurt w finałowym meczu turnieju pierwszej rundy eliminacji uległ Ajaxowi Amsterdam 1:2.

Nasza kadrowiczka zagrała tylko pierwszą połowę, została zmieniona w na początku drugiej połowy przez Nicole Anyomi. Ajax otworzył wynik już w ósmej minucie za sprawą gola Chasity Grant, wyrównała po błędzie holenderskiej defensywy Lara Prašnikar. Decydującego gola
zdobyła Eshly Bakker.

Ajax będzie czekał teraz na rywali w decydującej rundzie, gdzie już czeka PSG, Bayern, Arsenal, Sparta Praga, BK Hacken i Real Sociedad. Losowanie 1 września.