[1 LIGA] : Weekendowy rozkład jazdy
I liga Polska

[1 LIGA] : Weekendowy rozkład jazdy

 Dziś rusza druga kolejka Pierwszej Ligi. Niestety do końca jeszcze nie pełna, do końca nie wiadomo, czy wystąpi w niej dwanaście … czy jedenaście drużyn.

Wstańmy jednak od ‘zielonego stolika’ i wróćmy do futbolu. Co nas czeka w drugiej kolejce? SWD Wodzisław Śląski podejmuje Rekord Bielsko-Biała, co zapowiada bardzo ciekawe spotkanie. Pauzujące w pierwszej kolejce, rezerwy UKS SMS Łódź zmierza się ze Skrą Częstochowa. Wzmocniona Skra po porażce ze Stomilankami będzie chciała się pokazać i w końcu zapunktować.

Bielawianka Bielawa ugości Checz Gdynia. Który beniaminek zdobędzie pierwsze punkty? Faworyzowane Stomilanki zagrają z UKS 3 Werocnicą Staszkówką Jelna. Tutaj zawsze było ciekawie. Czy przyjezdne stać na niespodziankę?

Według terminarza UKS Ząbkovia Ząbki powinna zagrać teraz z Tarnovią Tarnów. Ale jej już nie ma, więc drużyna pauzuje i będzie dalej szlifować formę.

A co z KKP Diamenty Warszawa? Czy drużyna zostanie dopuszczona do rozgrywek? Liga ruszyła, a ta opera mydlana trwa nadal. Czy będzie jakaś decyzja PZPN? Może … we wrześniu. Z dnia na dzień, pytań i wątpliwości jest coraz więcej.

 


20.08.2022 (sobota)

  • 12:00  Bielawianka Bielawa vs Checz Marcus Gdynia 
  • 12:00  UKS SMS II Łódź vs Skra Częstochowa 
  • 17:00  SWD Wodzisław Śląski vs BTS Rekord Bielsko-Biała 
  • 17:00  Polonia Środa Wielkopolska vs Resovia Rzeszów 

21.08.2022 (niedziela)

  • 12:30  Stomilanki Olsztyn vs UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna 

  • Ząbkovia Ząbki vs Diamenty Warszawa  przełożony 

Robert Kulinski

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: