Zaproszenie na Wisła Summer Camp
Polska

Zaproszenie na Wisła Summer Camp

 Wisła Kraków – w trosce o zdrowie i kondycję fizyczną najmłodszych – zaprasza do spędzenia aktywnych wakacji przy Reymonta. Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie od 27 czerwca do 22 lipca stanie się miejscem stacjonowania młodych sportowców, którzy będą mogli nabyć cenne piłkarskie doświadczenie pod okiem szkoleniowców Akademii Piłkarskiej. Będzie to już trzecia edycja piłkarskich wakacji na Stadionie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii, które w okresie wakacji odbędą się na obiektach przy ulicy Reymonta w czterech turnusach:
– turnus I: 27 czerwca – 1 lipca,
– turnus II: 4-8 lipca,
– turnus III: 11-15 lipca,
– turnus IV: 18-22 lipca.

REJESTRACJA WISŁA SUMMER CAMP 2022 (KLIK)

 Oferta dotyczy dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2011-2017. Uczestnicy zostaną podzieleni przez opiekunów na mikrogrupy w oparciu o wiek i płeć. W trakcie trwania obozu wykwalifikowana kadra szkoleniowa oraz wychowawcza Akademii Piłkarskiej zapewni należytą opiekę w godzinach od 8.30 do 16.30, gwarantując odpowiedni komfort oraz mile i aktywnie spędzony czas. Na uczestników czekają niezapomniane przygody, a także moc (nie tylko sportowych) atrakcji. Oprócz treningów piłkarskich na zielonej murawie, których nie zabraknie każdego dnia, obozowicz Wisła Summer CAMP będzie mógł zagłębić się w historię klubu ze 116-letnią tradycją, zajrzeć do najskrytszych zakamarków Stadionu przy R22, zobaczyć od wewnątrz ORLEN OIL Centrum Treningowe w Myślenicach, gdzie na co dzień trenują podopieczni trenera Jerzego Brzęczka. Nie zabraknie oczywiście innych aktywności, wspólnych gier i zabaw, a także specjalnie przygotowanej niespodzianki. Na zakończenie obozu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat.

W cenie znajdują się:
– opieka wykwalifikowanej kadry;
– pakiet startowy (koszulka, spodenki, getry, plecak, bidon, frotka i czapka z daszkiem);
– treningi piłkarskie z trenerami Akademii Piłkarskiej;
– wyżywienie (obiad, owoce, woda);
– przejazd Wiślackim Autokarem;
– dodatkowe atrakcje;
– zwiedzanie Stadionu oraz bazy w Myślenicach;
– gry i zabawy;
– ubezpieczanie NNW.
Godziny zajęć: 8.30-16.30

Koszt turnusu wynosi: 690 zł*

*Informacje na temat płatności podamy po przesłaniu zgłoszenia. Potwierdzeniem zapisu jest wypełnienie formularza oraz odesłanie kwestionariusza zgłoszeniowego.

Zapisów można dokonywać w formularzu (klik). Więcej informacji można uzyskać pod adresem: summercamp@wisla.krakow.pl lub +48 781 520 854. Liczba miejsc na każdy turnus jest ograniczona.

 

Akademia Piłkarska Wisły Kraków 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!