#EkstraTypy na 17. kolejkę Ekstraligi
Ekstraliga Polska

#EkstraTypy na 17. kolejkę Ekstraligi

 Ekstraliga nabiera tempa. Już w weekend zostanie rozegrana siedemnasta seria spotkań. Tutaj absolutnie mamy hitowe spotkanie wiosny, które zadecyduje o Mistrzostwie Polski.

W niedzielę na Stadionie Ludowym Czarni Antrans Sosnowiec podejmą u siebie TME UKS SMS Łódź. Mecz ten będzie oczywiście transmitować TVP Sport. Poprowadzi go sędzia Michalina Diakow. Jak typujemy w tym spotkaniu ? Naszym zdaniem presja ciążąca na obu zespołach sprawi, że będzie to spotkanie z małą ilością bramek. Naszym zdaniem nie padną tutaj maksymalnie trzy bramki.

Wróćmy jednak do soboty, bo tutaj też nie będzie nudno. Punktualnie o 13:00 startują dwa jedyne spotkania. W Łęcznej Górni zetrze się z Tarnovią. Tutaj podrażnione gospodynie będą szukać łatwego zwycięstwa i powinno się udać, bo beniaminek z Małopolski nie jest raczej na wyjazdach mocny. W drugim boju GKS Katowice zagra ze Śląskiem Wrocław. Oba zespoły będące ostatnio na fali, oba lubiące strzelać. Jesteśmy przekonani, że zobaczymy sporo goli!

W niedzielę trochę w cieniu hitu w Sosnowcu rozegrane zostaną trzy kolejne spotkania. W Bielsku Rekord podejmie Medyczki i to piłkarki przyjezdnych są faworytkami. Ekipa z Konina musi wygrać, by dalej myśleć jeszcze o zajęciu miejsca w pierwszej połowie tabeli. Napierają przeciwniczki z Krakowa i Bydgoszczy, które zagrają w niedzielę ze sobą pod Wawelem. Tutaj naszym zdaniem nie padną więcej niż trzy bramki. W Krakowie gradu bramek dawno na Ekstralidze nie widziano.
Na zakończenie kolejki Lotos zagra z Olimpią. Naszym daniem po zaciętym meczu górą będą piłkarki Lotosu, bo to one mają więcej piłkarskich argumentów.

 


23.04.2022 (sobota)

13:00  GKS GieKSa Katowice vs WKS Śląsk Wrocław
NASZ TYP : przynajmniej trzy bramki

13:00  GKS Górnik Łęczna vs MKS Tarnovia Tarnów 
NASZ TYP : wygrana Górnika
 

24.04.2022 (niedziela)

10:00  KKS Czarni Antrans Sosnowiec vs TME UKS SMS Łódź 
NASZ TYP : poniżej trzech bramek/ maksymalnie trzy bramki

13:00  BTS Rekord Bielsko-Biała vs Medyk POLOmarket Konin 
NASZ TYP : wygrana Medyka

13:00  AZS UJ Kraków vs Sportis KKP Bydgoszcz
NASZ TYP : poniżej czterech bramek

15:00  AP LOTOS Gdańsk vs MKS Olimpia Szczecin 
NASZ TYP : zwycięstwo Lotosu
 

 

Merry Piotrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!