U17 : Przegrana Polek z Anglią. Podsumowanie drugiego dnia turnieju.
#WU17 Reprezentacje

U17 : Przegrana Polek z Anglią. Podsumowanie drugiego dnia turnieju.

 Niestety. Reprezentacja U17 nie sprostała Anglii w drugim meczu turnieju eliminacyjnego w Małopolsce. W niedzielne popołudnie przegrała na stadionie krakowskiej Garbarni 0:1. 

Jedynego gola w tym spotkaniu w dwudziestej ósmej minucie zdobyła Baker po angielskiej kontrze. Nie pomogły żywiołowe ataki i ‘wielkie serce’ podopiecznych Marcina Kasprowicza. Angielski zespół był za dobrze poukładany, by przerwać ich szczelną defensywę. 

 Niestety reprezentacja U17 bardzo skomplikowała sobie sprawę awansu do turnieju finałowego … bo może nie wystarczyć nawet wysoka wygrana w ostatnim meczu z Francją. Ten odbędzie się w Niepołomicach w środę 30 marca. W drugim meczu w Krakowie Anglia zagra z najsłabszą w turnieju z Chorwacją. 

podsumowanie niedzielnych spotkań

 


Kraków, stadion Garbarni:
Polska – Anglia 0-1 (0-1)
0-1 Baker 28

Sędziowała Miriama Boćkova (Słowacja)
Widzów 300

POLSKA: Banach – Kłębek, Cyraniak, Kuleczka, Kowalczyk (14 Bałdyga) – Guzik, Piksa (46 Witek), Szymczak – Jędrzejewska (46 Gąsiorek), Kozarzewska (73 Piętakiewicz), Rohn (62 Grzywińska).
ANGLIA: Poulter – Bose, Osborne, Aspin (46 Rabjohn), Simpson – Earl (76 Ede), Flannery, Potter – Barry (46 Enderby), Agyemang (61 Marley-Paraskevas), Baker (90+1 Ramsden).

 


Niepołomice:
Francja – Chorwacja 5-0 (4-0)
1-0 Rossi 13
2-0 Mossard 14
3-0 Touriss 24
4-0 Touriss 37
5-0 Mendy 67

Sędziowała Reka Molnar (Węgry)

FRANCJA: Lebrun – Gilbert (46 Liaigre), Dumets, Boisset, Achi (64 Mendy) – Swierot (54 Felden), Touriss, Mossard, Gstalter (46 Belmiliani) – Rossi, Calba.
CHORWACJA: Cutura – Corak, Sedmak, Branković – Varga, Vracević, Saban, Damjanović, Kolega (67 Vunić) – Lovrić (67 Dubravića), Klapan (60 Vlastelica).

Merry Piotrowska

1 Comment

  • Kasprowicz do zmiany 28 marca 2022

    uważam że trener jest do zmiany w tej reprezentacji. powołuje dziewczyny mając układy z klubami a nie te najlepsze. merytorycznie bardzo słabe treningi. czy kto w końcu zmieni ten archaizm?

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: