U17 : Przegrana Polek z Anglią. Podsumowanie drugiego dnia turnieju.
#WU17 Reprezentacje

Niestety. Reprezentacja U17 nie sprostała Anglii w drugim meczu turnieju eliminacyjnego w Małopolsce. W niedzielne popołudnie przegrała na stadionie krakowskiej Garbarni 0:1.

Jedynego gola w tym spotkaniu w dwudziestej ósmej minucie zdobyła Baker po angielskiej kontrze. Nie pomogły żywiołowe ataki i ‘wielkie serce’ podopiecznych Marcina Kasprowicza. Angielski zespół był za dobrze poukładany, by przerwać ich szczelną defensywę.

Niestety reprezentacja U17 bardzo skomplikowała sobie sprawę awansu do turnieju finałowego … bo może nie wystarczyć nawet wysoka wygrana w ostatnim meczu z Francją. Ten odbędzie się w Niepołomicach w środę 30 marca. W drugim meczu w Krakowie Anglia zagra z najsłabszą w turnieju z Chorwacją.