Bożonarodzeniowe życzenia dla Czytelników
Ekstraliga Polska

Bożonarodzeniowe życzenia dla Czytelników

  Przyjmijcie życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia od całej redakcji naszego portalu. Aby nie zabrakło Wam ciepła i rodzinnej atmosfery, by spełniły się Wam wszystkie futbolowe i prywatne cele, by kobiecy futbol w Polsce dalej się rozwijał.

Już od siedmiu lat jesteśmy z Wami, cieszymy się, że jest Wasz coraz więcej, dzięki czemu możemy się stale rozwijać. Czasem szokujemy słowem, wytykamy nieprawidłowości klubów czy związku, lecz zawsze leży nam na sercu dobro kobiecego futbolu. Naprawiajmy go wspólnie kolejne lata!

Czego można życzyć naszej piłce w te Święta? Spokoju, rozwoju i realizacji celów. By w końcu nasze młodzieżowe kadry awansowały na turniej Mistrzostw Europy, a nasza seniorska kadra ‘odczarowała’ przeznaczenie. By w Ekstralidze w końcu zjawił się tytularny sponsor, a Mistrz Polski awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzyń. 

Nie dajcie się zwariować, odpocznijcie i w te święta spędźcie czas z bliskimi sercu osobami, dzieląc się z nimi pięknymi chwilami. Zróbcie to w najlepszy dla siebie sposób.

Niech Nowonarodzony Jezus Chrystus Wam Błogosławi!

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!