UWCL : Wolfsburg wyrzucił Chelsea z Ligi Mistrzyń. Grała Padilia-Bidas i Dudek [SKRÓTY]
Polki na Świecie Świat UEFA Women's Champions League UEFA Womens Champions League

Miały być emocje i były. Ostatni akord fazy grupowej Ligi Mistrzów przyniósł nam znów ciekawe rozstrzygnięcia. W czwartek zostały rozegrane spotkania w grupach A i B.

W najciekawszym meczu Wolfsburg gładko rozprawił się z Chelsea 4:0 i dzięki lepszej bramkowemu bilansowi oraz zwycięstwu Juventusu z Servette (4:0) awansował dalej. Wyniki te również premiują Mistrza Włoch, a niestety Mistrz Anglii i finalista poprzedniej edycji LM musi w tym roku ‘obejść się smakiem’.
W meczu w Turynie pełne 90. minut zagrała Natalia Padilia-Bidas (Servette). W grupie B niespodzianek już było brak – gładko wygrała Real i PSG. W meczu paryskiej ekipy w drugiej połowie pojawiła się na boisku Paulina Dudek.

Zapraszamy do obejrzenia skrótów z czwartkowych batalii.