#EkstraTypy : Czwartek z eliminacjami Mistrzostw Świata
Reprezentacje Świat

#EkstraTypy : Czwartek z eliminacjami Mistrzostw Świata

 Prosiliście w wiadomościach prywatnych, żeby nasz cykl typowania kontynuować nie tylko w Ekstralidze. Więc jedziemy! Wracamy z cyklem i na początek bierzemy pod lupę czwartkowe spotkania eliminacji Mistrzostw Świata kobiet. Komu zdarza się na to spojrzeć – ten wie, że kursy są czasem mocno nieoszacowane i można znaleźć ciekawe typy. Trzeba jednak czasem się naszukać, by znaleźć coś ciekawego. Dziś gramy z Forbetem, czyli legalnym polskim bukmacherem wspierającym polski sport na każdym poziomie.

Mamy dla Was typy z pięciu spotkań. Na początek starcie Azerek z Rosjankami, tutaj typujemy, że nie padną więcej niż trzy bramki. Rosja wygrywa wszystko, lecz nie lubi tracić. Azerki pokazały w ostatnich spotkaniach, że nie są ‘dziewczynami do bicia’. We wrześniu w ostatnim meczu obu ekip Rosja wygrała u siebie 2:0. Dziś rozmiary jej wygranej będą podobne.

Drugi bój to mecz bliższy naszemu sercu. Tutaj w Kosowie Polki będą faworytkami. Drużyna Niny Patalon nie lubi sporo strzelać, ani też tracić. Zwłaszcza że na trudnym terenie Norwegia wygrała tylko 0:3. Dziś też naszym zdaniem nie powinno paść więcej bramek.

Potem będą derby Skandynawii pomiędzy Szwecją a Finlandią. Jak historia i forma obu ekip pokazuje – będzie to kolejny mecz bez gradu bramek. Na deser dwa starcia Irlandii ze Słowacją i Albanii z Norwegią. Na wyspach zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek. Tutaj typujemy odważnie, że oba zespoły zdobędą gola. W ostatnim starciu naszej grupy oczywistym faworytem jest Norwegia. W pierwszym meczu obu ekip rozbiła ona Albanię aż 11:0. Teraz zwyczajnie nie wypada wygrać różnicą mniejszą niż sześć goli. Zwłaszcza że te bramki mogą się w końcowym rozrachunku liczyć.

oferta ForBet na dzisiejsze mecze

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!