#EkstraTypy : Typy na 11. kolejkę Ekstraligi
Ekstraliga Polska Publicystyka

#EkstraTypy : Typy na 11. kolejkę Ekstraligi

 Już w weekend odbędzie się ostatnia kolejka Ekstraligi w tym roku. Potem już tylko zostaną do rozegrania zaległe mecze. Teraz w weekend zobaczymy pięć spotkań jedenastej kolejki.

Wszystko rozpocznie się w sobotę w Katowicach. W hitowym meczu kolejki GieKSa w derbach województwa śląskiego podejmie Czarny Antrans Sosnowiec. Oba zespoły ‘wyposzczone’ gry będą chciały walczyć o pełną pulę i mają ku temu środki. Cały czas jednak więcej argumentów ma Mistrz Polski i to on powinien odnieść skromne zwycięstwo w Katowicach.

Punktualnie w samo południe równolegle rozpoczną się spotkania w Krakowie, Szczecinie i Łęcznej. Wszędzie tutaj nie powinno paść dużo goli. W Grodzie Kraka Jagiellonki podejmą Medyka POLOmarket Konin i ‘uskrzydlone’ wygraną w Łęcznej nie będą chciały przegrać, a wręcz wywalczyć pierwszy domowy komplet punktów.
W Szczecinie punktów poszuka SMS. Zmotywowane dwoma porażkami podopieczne Chojnackiego zagrają z Olimpią o zwycięstwo. Łatwo jednak nie będzie. W Łęcznej Górnik podejmie u siebie Sportis. Gospodynie ‘mają coś do udowodnienia’, a przyjezdne nie muszą nic – tylko mogą. Świetna postawa ekipy z Bydgoszczy sprawiła wreszcie, że z podopiecznymi Adama Górala trzeba się liczyć!

W niedzielę Śląsk podejmie Tarnovię. Gospodynie będą tutaj faworytkami, choć beniaminek z całą pewności ‘tanio skóry nie sprzeda’.

 Zakończenie kolejki dopiero za dwa tygodnie. Z powodów zdrowotnych Rekord przełożył spotkanie z Lotosem. Tutaj ekipa z Trójmiasta powinna zwyciężyć gładko. Wtedy nagromadzenie przełożonych spotkań i długa podróż z południa raczej ‘wytrąci wszystkie argumenty’ beniaminkowi z Bielska-Białej.

 


GKS KATOWICE VS CZARNI ANTRANS SOSNOWIEC

NASZ TYP : zwycięstwo gości

 


AZS UJ KRAKÓW VS MEDYK POLOMARKET KONIN 

NASZ TYP : nie padną więcej jak trzy bramki

 


MKS OLIMPIA SZCZECIN VS TME UKS SMS ŁÓDZ 

NASZ TYP : nie padną więcej jak trzy bramki 

 


GKS GÓRNIK ŁĘCZNA VS SPORTIS KKP BYDGOSZCZ 

NASZ TYP : zwycięstwo gospodyń i nie padną więcej jak cztery bramki

 


WKS ŚLĄSK WROCŁAW VS TARNOVIA TARNÓW 

NASZ TYP : zwycięstwo gospodyń

 


AP LOTOS GDAŃSK VS BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 

NASZ TYP : zwycięstwo gospodyń

 


 

Dawid Gordecki

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!