Niesamowita forma Ewy Pajor!
Frauen Bundesliga Ligi Polki na Świecie Świat

Od bramki do bramki. Ewa Pajor kolejny raz znalazła drogę do siatki rywalek w Bundeslidze. W wyjazdowym meczu z Werderem weszła na boisko w 69 minucie. Już dziewięć minut później w zamieszaniu podbramkowym sprytnie zgrała piłkę głową do Kathrin Hendrich, a w doliczonym czasie gry ustaliła wynik. Tym samym Ewa Pajor strzelała bramkę w KAŻDYM, powtarzam w KAŻDYM meczu w jakim grała od kwietnia!

Katarzyna Kiedrzynek (VFL Wolfsburg) i Agata Tarczyńska (Werder Brema) z powodu kontuzji poza kadrą swoich zespołów. Patrycja Balcerzak (SC Sand) rozegrała 90 minut, ale jej drużyna uległa Bayernowi Monachium 0-3. Małgorzata Mesjasz (Turbine Potsdam wygrana 5:0 z Jeną) poza kadrą.