[FM] : Już wkrótce poprowadzisz Sportis do Mistrzostwa Polski, odbudujesz potęgę Medyka, czy wprowadzisz Czarne do Ligi Mistrzyń!
Publicystyka Świat

[FM] : Już wkrótce poprowadzisz Sportis do Mistrzostwa Polski, odbudujesz potęgę Medyka, czy wprowadzisz Czarne do Ligi Mistrzyń!

Już w najbliższych latach będzie można zbudować zespół na miarę dominacji w Ekstralidze, czy zdobyć Mistrzostwo Francji FC Flaury razem z Eweliną Kamczyk, Dominiką Grabowską i Nikolą Karczewską. Będzie można podjąć wyzwanie i odbudować potęgę Medyka POLOmarket Konin, wprowadzić Czarne Sosnowiec do Ligi Mistrzyń, czy awansować UKS 3 Weronicą Staszkówką Jelną do Ekstraligi. Jak to możliwe ? 

Firma Sega ogłosiła, iż rozpoczyna zaawansowane prace nad wprowadzeniem kobiecego futbolu do gry Football Manager! Nie będzie osobnej wersji gry, a każdy użytkownik, jak w prawdziwym świecie będzie mógł wygrać grę męskim lub kobiecym zespołem.

Twórcy gry ogłosili, że projekt jest już w bardzo zaawansowanej formie, lecz wprowadzenie nowych baz danych trwa lata. Budowanie tak dużej bazy danych, jak obecnie trwało aż dwadzieścia osiem lat! Trwa równocześnie wprowadzanie animacji gry piłkarek, kobiecych kształtów, czy ustalanie wartości atrybutów, trwa także tłumaczenie całej bazy na 19 języków.

SEGA współpracuje już z  AFC Wimbledon Ladies & Girls oraz Watford Women, a od początku tego sezonu także z  Leicester City Women.

Praca nad projektem trwa i potrwa przynajmniej parę kolejnych lat. Czekamy na debiut kobiecego futbolu w kolejnej kultowej grze piłkarskiej!

 

 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!