Unia przejmuje Widok !
III liga III liga Polska

Unia przejmuje Widok !

 Trzecioligowa Unia Lublin zaczyna budować siłę na miarę możliwości i potencjału tak dużego miasta jak Lublin. Ambitny klub przejął drugoligowy Widok Lublin, by tworzyć silny klub kobiecy na miarę rozgrywek centralnych.
 
OFICJALNY KOMUNIKAT KLUBU :
Zarząd KKP Unia Lublin informuje, że w sezonie 2021/22 drużyny seniorskie będą występowały na poziomie II ligi kobiet (gr. południowa) i IV ligi kobiet (gr. lubelska).
17 lipca 2021 Zarząd PZPN oficjalnie zakończył procedurę przejęcia przez KKP Unia Lublin sekcji piłki nożnej kobiet Widoku Lublin. Cel w postaci podniesienia poziomu sportowego piłki nożnej kobiet w mieście Lublin poprzedziły rozmowy w przyjaznej atmosferze. W tym miejscu pragniemy podziękować Panu Prezesowi Jackowi Skrzyniarzowi i Trenerom Piotrowi Rodakowi i Pawłowi Porzuckowi za współpracę w tym zakresie.
Serdecznie witamy wszystkie zawodniczki Widoku, które od bieżącego sezonu będą reprezentować barwy Unii Lublin na poziomie 2 ligi kobiet.
Życzymy dobrego sezonu!
 
Unia w ubiegłym sezonie zajęła trzecie miejsce w trzeciej lidze, Widok w drugiej był dopiero ósmy. Warto przypomnieć, że w ponad trzystutysięcznym Lublinie jest jeszcze trzeci klub – Perły, który nastawiony jest głównie na szkolenie młodzieży, a swój seniorski zespół gra mecze w grupie lubelskiej czwartej ligi. 
 

Redakcja

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!