#3liga : Przed meczem JunaTrans vs LFA
III liga III liga Polska

#3liga : Przed meczem JunaTrans vs LFA

 LFA Szczecin rozpoczyna rundę rewanżową meczem wyjazdowym do drużyny sąsiadującej w tabeli. Juna Trans Stare Oborzyska zajmuje trzecie miejsce, więc mecz można śmiało nazwać Hitem kolejki i spotkaniem o sześć punktów. W rundzie jesiennej mimo przewagi na boisku nie udało się dziewczynom ze Szczecina wygrać i na pewno teraz będą dodatkowo zmotywowane, ponieważ zdają sobie sprawę jak ważny jest to bój.


Angelika Hejnowska :
– W sobotę zmierzymy się z mocnym rywalem. Okres przygotowawczy przepracowałyśmy ciężko i na pewno łatwo nie oddamy trzech punktów. Wiemy co mamy grać! Będziemy chciały zrealizować wszystkie założenia, nad którymi pracowałyśmy. Jedziemy po trzy punkty!”

 

Katarzyna Tarnowska (Kapitan LFA Szczecin)
– Przed nami długo wyczekiwany start rundy wiosennej. Zdajemy sobie sprawę, z jakim przeciwnikiem przyjdzie nam się mierzyć, ale nie boimy się. Szanujemy rywala ale naszym celem są trzy punkty i z takim nastawieniem jedziemy do Oborzysk. Przerwa była długa, ale jestem przekonana, że jesteśmy w optymalnej formie, by walczyć o awans.

 

Igor Czuryszkiewicz (trener LFA Szczecin)
– Po prawie półrocznym okresie przygotowawczym wracamy do ligowych zmagań! W sobotę w meczu wyjazdowym podejmiemy trzecią drużynę w tabeli – LZS Juna-Trans Stare Oborzyska i jest to na pewno najciekawsze spotkanie pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Jesteśmy w stu procentach gotowi i nie możemy się doczekać inauguracji rozgrywek. Mój zespół bardzo dobrze przepracował wydłużony okres przygotowawczy i mam nadzieje, że już w sobotnim meczu przyjdą tego owoce!

 

 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!