Lotos bez gwiazd gromi w Głogówku
Ekstraliga Polska

Lotos bez gwiazd gromi w Głogówku

 Lotos do Głogówka na mecz z Rolnikiem przyjechał bez największych gwiazd. W Gdańsku zostały Priscilia Hagan i Aleksandra Rompa. Nie brakowało ich za bardzo, bo na Rolnika w zupełności to wystarczyło i Lotos wygrał 5:0, zdobywając bardzo ważny komplet punktów. 

 Drużyna przyjezdnych dominowała i jeszcze w pierwszej połowie udokumentowała to dwoma golami, które załatwił duet Szewczuk – Włodarczyk. Najpierw w szóstej minucie po dograniu Szewczuk wynik otworzyła Włodarczyk, a tuż przed przerwą role się zmieniły – podawała Włodarczyk, a strzeliła Szewczuk.

Po zmianie stron, pomimo starań Rolnika to Lotos dalej prowadził grę i poskutkowało to tylko kolejnymi golami. W sześćdziesiątej minucie dublet ustrzeliła Włodarczyk, wykorzystując dogranie Okoniewskiej. Dwadzieścia minut później, po zamieszaniu w polu karnym gospodyń na 0:4 trafiła Kinga Bużan. Wynik ustaliła w doliczonym czasie gry Marcelina Preuss, zdobywając swojego debiutanckiego gola w Ekstralidze. 

Po porażce Rolnik już praktycznie musi liczyć na cud, by jeszcze myśleć o utrzymaniu. Tragiczna postawa w pierwszych trzech spotkaniach wiosny i aż dwadzieścia dwa gole stracone, mówi sama za siebie. Lotos praktycznie to utrzymanie już sobie zapewnił. 

Następna kolejka dopiero za dwa tygodnie. Lotos zagra u siebie z Czarnymi Sosnowiec, a Rolnik zagra z Medykiem POLOmarket w Koninie. 

0:1  Julia Włodarczyk 6′
0:2  Jagoda Szewczuk 44′
0:3  Julia Włodarczyk 60′
0:4  Kinga Bużan 81′
0:5  Marcelina Preuss 91′


MVP TKF :

  • Julia Włodarczyk (LOTOS) (38%, 95 Votes)
  • Kinga Bużan (LOTOS) (36%, 89 Votes)
  • Jagoda Szewczuk (LOTOS) (26%, 65 Votes)

Total Voters: 249

Głosujemy do godziny 21:00


ROLNIK : Dominiczak (46′ Woźniak)  – Dubiel, Kiersztajn, Duda, Wojtas, Misiak, Al. Sobkowicz, Kujawska, Krawczyk (84′ Wojdyło), Ejzel, Aumiller

LOTOS : Kołacz – Szewczuk (73′ Kołodziejek), Bużan, Bida (46′ Stasiulewicz), Salwa, Lukach, Plotzka, Włodarczyk (66′ Khuda), Słowińska, Polańska (46′ Wierzbicka), Okoniewska (73′ Preuss)
 

statystki. Statscore

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: