Panowie Paniom na Dzień Kobiet 2021
Ekstraliga Polska Publicystyka

Panowie Paniom na Dzień Kobiet 2021

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet panowie pracujący z piłkarkami zapragnęli z naszym pośrednictwem złożyć Paniom życzenia.

 


Marcin Kasprowicz – selekcjoner kadry U17

 Z okazji Dnia Kobiet, życzę wszystkim Paniom, a zwłaszcza sympatyzującym piłce nożnej kobiet, trenerkom, zawodniczkom wszelkiej pomyślności w życiu codziennym, wielu emocjonujących przeżyć w sporcie oraz cudownych łez radości, aby każdy dzień był zawsze jak ten szczególny, dzisiejszy!


Szymon Kowalik – prezes Sportisu KKP Bydgoszcz 
 
Zdrowia dla wszystkich piłkarek, bo gdy ono Was nie opuści to spełnia się Wasze marzenia te sportowe jak i te osobiste.
 

Dariusz Maleszewski – prezes Stomilanek Olsztyn 

 Wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu, wiele radości z realizacji planów sportowych i życiowych. “Nie ważne co masz, ważne co chcesz i walcz o to”. Wszystkiego najlepszego drogie Panie!


Wojciech Weiss – selekcjoner futsalowej kadry

 W dniu waszego święta chciałbym Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze – niech ten dzień będzie dla was wyjątkowy. A na co dzień –  życzę wam byście czerpały radość ze wszystkiego, co robicie, ogromu sukcesów, pewności siebie, wytrwałości i satysfakcji.


Tomasz Aftański – trener AZS UG Gdańsk 
 

 Drogie Panie, nadajecie temu światu nie tylko piękności, ale też wiele pasji, zaangażowania i fachowości. Praca z Wami to piękna przygoda, za którą z całego serca dziękuję! W tym cudownym dniu życzę wszystkim piłkarkom zdrowia, bo z całą resztą sobie doskonale poradzicie.


Wojciech Pawłowski – trener HydroTrucka Radom 
 

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet. Tego życzę Wam moje wspaniałe, niepowtarzalne Panie Piłkarki, Trenerki, Działaczki!


Tomasz Nawrocki – trener KKSu Katowice 

 Wszystkim piłkarkom i trenerkom z okazji Dnia Kobiet życzę dużo zdrowia, uśmiechu i radości jaką daje im piłka nożna. Wszystkiego najlepszego!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!