Sportis na piątkę przed ligowym startem

Na zakończenie okresu przygotowawczego Sportis KKP Bydgoszcz pojechał do Olsztyna na mecz sparingowy ze Stomilankami.

W niedzielę (2.08) jednak pretendujący do awansu do elity zespół był tylko tłem dla rozpędzonej drużyny gości. Do przerwy zespół Adama Górala prowadził już 0:2. Wynik otworzyła Agata Stępień, a podwyższyła Karolina Majda. W drugiej połowie drugiego gola zdobyła Stępień. W końcówce show należał do Anny Lewandowskiej, która raz po raz ostrzeliwała bramkę gospodyń. Udało się jej ustrzelić dublet.

Sportis ligowe zmagania rozpocznie w niedzielę 9 sierpnia wyjazdowym spotkaniem w Gdańsku z Akademią Piłkarską LG.