Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Oficjalnie : PZPN potwierdza wycofanie się Mitechu i AZS PWSZ

Oficjalnie : PZPN potwierdza wycofanie się Mitechu i AZS PWSZ

Stało się ! Po raz kolejny potwierdziły się nasze informacje. Dziś Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN wydał komunikat, który oficjalnie już potwierdził dalsze uzupełnienia ligowe.

Zgodnie z tym, co pisaliśmy Mitech Żywiec i AZS PWSZ Wałbrzych – wycofują się z rozgrywek Ekstraligi. Ich miejsce zajmą nominalni spadkowicze, czyli Sportis KKP Bydgoszcz i Rolnik Głogówek. Tutaj pojawią się więc dwie wolne role w nowej Pierwszej Lidze, według Komunikatu zajmują je zespoły z szóstych miejsc starych grup pierwszoligowych – SWD Wodzisław Śląski i Praga Warszawa.

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!