MÓWIMY JAK JEST : Jutro sądny dzień dla kobiecego futbolu
Ekstraliga I liga II liga III liga Polska

MÓWIMY JAK JEST : Jutro sądny dzień dla kobiecego futbolu

 Już jutro w Warszawie zbierze się zarząd PZPN. Będzie dla całego środowiska kobiecego futbolu jednym z ważniejszych posiedzeń od lat. Według naszych informacji może zapisać się czarnymi zgłoskami w kartach historii. Wizja ta przed całym środowiskiem jest ukrywana i nie jest podana do publicznej wiadomości, o tym przeczytacie tylko u nas. Nikt więcej nie ma odwagi, by o tym mówić.

Dalej żywa i aktualna jest wersja o końcu sezonu. Pomimo opinii specjalistów i większości trenerów sezon ma zostać zakończony w całym kobiecym futbolu.

Pamiętacie piękne wizje jak związkowe media i PZPN chwaliły się przyznaniem wielkiej premii za Puchar Polski? Teraz po ciuchu ma zaoszczędzić wielkie pieniądze! Drugim elementem ma być zakończenie Pucharu Polski na etapie półfinału i wypłaceniu premii za półfinały. Co oszczędzi bagatela 420 tysięcy złotych netto na samych tylko premiach.

Kolejne etapy mają mocno dotknąć szczególnie drużyny z drugiej i trzeciej ligi, które planowały awans wyżej. Teraz PZPN ma nagle w środku sezonu awanse zablokować, co spowoduje pozostanie w każdej grupie pierwszej i drugiej ligi jednego zespołu więcej. Jest to wielkie świństwo, złamanie swoich praw! REGULAMINU PODCZAS TRWANIA ROZGRYWEK SIĘ NIE ZMIENIA.

Według najnowszych informacji do reformy i gwałtownego nagłego podziału trzeciej ligi. Mają jednak powstać czwarte ligi w każdym województwie.

Inne projekty zmian mają w tej chwili najmniej zwolenników wśród włodarzy. ‘Reforma jest największa’.

Mamy jednak nadzieję, że grupa ‘związkowych mędrców’ podejmie właściwe decyzje, które nie dotkną kobiecych klubów wyżej wymieniony sposób. Jeśli wizja się spełni – czeka nas skandal i procesy sądowe.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!