Derby dla UW (foto)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

W najciekawszym meczu 8. kolejki na północy zmierzyły się ze sobą w derbach Warszawy AZS UW oraz AZS AWF. Po bardzo ciekawym spotkaniu wygrała 3:1 ekipa gospodyń.

Od początku atakowały podopieczne Marii Wąsowskiej i Marty Walczak. Już w trzeciej minucie po przypadkowym samobójczym strzale Furmaniak uzyskały prowadzenia. Jeszcze przed przerwą w 15. minucie gry podwyższyła świetnie Katarzyna Jeryng. Po zmianie stron AWF się przebudził, co zaowocowało bramką Anny Furmaniak. Było to za mało, bo w końcówce spotkania wynik ustaliła Julita Sterbicka.