Premium Coach – Junior
I liga II liga III liga Polska

Premium Coach – Junior

Premium Coach – Junior
– staże w klubach Centralnej Ligi Juniorów dla trenerów z województwa małopolskiego.

Założenia projektu:
Projekt Premium Coach – Junior autorstwa Wydziału Szkolenia MZPN ma na celu stworzenie trenerom możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji poprzez udział w tygodniowych stażach szkoleniowych. Staże realizowane będą w klubach województwa małopolskiego uczestniczących w młodzieżowych rozgrywkach PZPN na poziomie centralnym – Centralna Liga Juniorów. Projekt skierowany jest do trenerów/trenerek z województwa małopolskiego i ma charakter nieodpłatny. MZPN nie ponosi kosztów związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem trenerów podczas realizacji stażu.

Terminy i aplikacja na staż:
Staż realizowany będzie przez 7 dni (od poniedziałku do niedzieli) w wybranym przez uczestnika tygodniu począwszy od dnia 27.01.2020 roku do 29.02.2020 roku. Przyjętych na staż może być maksymalnie 6 trenerów (po dwóch trenerów do każdego klubu uczestniczącego w projekcie). W rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 staże realizowane będą w trzech klubach: Cracovia Kraków, Wisła Kraków, Hutnik Kraków.
Aplikacja na staż Premium Coach – Junior odbywa się do 22 stycznia 2020 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie MZPN.

Decyzje o przyjęciu na staż podejmuje Wydział Szkolenia MZPN na podstawie liczby uzyskanych punktów w postępowaniu kwalifikacyjnym. Ocenie podane zostaną: wykształcenie, uprawniania trenerskie, odbyte staże, doświadczenie i osiągnięcia w pracy trenerskiej, doświadczenie zawodnicze. Decyzja o przyjęciu/braku przyjęcia na staż będzie przekazana kandydatom do dnia 24.01.2020 roku.

Warunki uczestnictwa w projekcie:
1. Posiadanie aktualnej licencji trenerskiej UEFA.
2. Praca w klubie (akademii/stowarzyszeniu) na terenie województwa małopolskiego lub adres zamieszkania na terenie województwa małopolskiego.
3. Aplikacja na staż przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MZPN.

https://forms.gle/wRsgR4oLZwdXevda8


Etapy uczestnictwa w projekcie:
1. Internetowa aplikacja na staż poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MZPN.
2. Potwierdzenie przez kandydata uczestnictwa w stażu do 3 dni od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu na staż.
3. Odbycie 7-dniowego stażu w wyznaczonym przez Wydział Szkolenia MZPN klubie sportowym.
4. Przesłanie w ciągu 14 dni od zakończeniu stażu (drogą mailową na adres MZPN: wladyslaw.lach@mzpnkrakow.pl) sprawozdania z odbycia stażu.
5. Po ukończonym stażu trener otrzymuje certyfikat odbycia stażu potwierdzony przez klub oraz MZPN.

Wydział Szkolenia MZPN

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!