Gwiazdy kobiecej piłki zagrają na Amber Cup
Futsal kobiet Młodzieżowe Mistrzostwa Futsalu Polska

Gwiazdy kobiecej piłki zagrają na Amber Cup

 Już w pierwszy weekend stycznia (4/5) w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna edycja Amber Cup. To niezwykle barwny największy halowy turniej w całej Polsce, któremu patronują patronują Polski Związek Piłki Nożnej oraz TVP Sport, a partnerami wydarzenia są: Arena Gliwice, Fundacja Radan, Miasto Gliwice i Śląski Związek Piłki Nożnej.

W pierwszym dniu imprezy na murawę wyjdą natomiast najsilniejsze drużyny dziecięce rocznika 2007 z całej Polski i zagranicy, w tym również dziewczynki, a konkretnie juniorki GKS Katowice z zespołu do lat 15.

W drugim dniu atrakcji będzie więcej, bo na murawę wyjdą gwiazdy kobiecej i męskiej reprezentacji Polski. W pokazowych spotkaniach zaprezentują się między innymi Artur Boruc, Jacek Góralski czy Kamil Wilczek.

Gwiazdorsko natomiast zapowiadają się zmagania kobiet. W pokazowym spotkaniu zmierzą się drużyny Ewy Pajor i Katarzyny Kiedrzynek. W obu drużynach zagrają byłe i obecne gwiazdy polskiego kobiecego futbolu. Już swój występ potwierdziły Aleksandra Sikora, Dagmara Grad, Sylwia Matysik, Joanna Płonowska, Gabriela Grzywińska, Anna Szymańska, Natalia Pakulska, Anna Gawrońska, Agata Tarczyńska oraz Ewelina Kamczyk.

Fani będą mieli okazję zebrać autografy, zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami, czy wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Zapraszamy do Gliwic!

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: