Był taki mecz …
Reprezentacje Świat

Był taki mecz …

8 października zagramy z Brazylią (20:15) na Suzuki Arena w Kielcach. Będzie to pierwsze spotkanie obu reprezentacji w historii.

 Czwórka z piłkarek powołanych przez trenera Miłosza Stępińskiego na to spotkanie….mierzyła się już wcześniej z reprezentacją Canarinhas. W 2015 roku w ramach letniej Uniwersjady w Korei Południowej, Biało-Czerwone uległy Brazylii 3-0. W kadrze prowadzonej na tych zawodach przez Wojciecha Basiuka znalazły się m.in.: Aleksandra Sikora, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka oraz Anna Palińska. W obecnym składzie Brazylii nie ma ani jednej piłkarki z tamtejszego turnieju, choć sylwetki Francielle, Rayanne czy Thais Duarte Guedes grających wtedy przeciwko Polsce nie są zapewnie obce fanom Południowo-amerykańskiej ekipy.

(skrót meczu od 9min 10sek)

Niestety z powodu kontuzji przed meczem z Brazylią zgrupowanie musiała opuścić piłkarka Juventusu Turyn Aleksandra Sikora.

8 października zagramy z Brazylią (20:15) na Suzuki Arena w Kielcach. Mecz ten będzie jednym z elementów obchodów 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie Polski z Brazylią będzie transmitowany w Telewizji Polskiej. Początek relacji we wtorek 8 października od godziny 19:45 tylko w TVP Sport, na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.

Poznaliśmy skład Brazylii na towarzyskie mecze z Anglią i Polską.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: