ROW rozbił Wandę i jest liderem
I liga I liga Polska

Na sobotnie spotkanie do Krakowa zawodniczki ROW przyjechały zbudowane zwycięstwem z Rekordem. W planach było gładkie zwycięstwo i tak też się stało Wanda jednak to już nie ten poziom co kiedyś i w sobotę była tylko tłem dla ekipy ze Śląska.

Na w miarę wyrównaną grę starczyło sił tylko przez pierwsze pół godziny. Wynik został otwarty w 35. minucie, kiedy to bramkę z rzutu karnego zdobyła doświadczona Marlena Konieczna. I worek z bramkami się rozwiązał. Szybko podwyższyła Martyna Guzik, a gola do szatni strzeliła Karolina Szczypka.

Po przerwie gra się trochę rozluźniła, lecz Wanda nie potrafiła dalej nic zdziałać, a dwukrotnie trafił ROW. W 60. minucie debiutanckiego gola zdobyła piętnastoletnia Julia Krzyżok. Na dziesięć minut przed końcem doszło do przykrego incydentu, kiedy to Julia Płaza z Wandy opluła rywalkę z ROW-u i ‘wyleciała’ za ten czyn z boiska z czerwoną kartką. Dzieła zniszczenia dopełniła Dominika Głowacka, trafiając na 0:5.