KKP Bydgoszcz ze sponsorem tytularnym
Ekstraliga Polska

KKP Bydgoszcz ze sponsorem tytularnym

W czwartek 1 sierpnia na Stadionie Miejskim w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej 7 odbyła się konferencja prasowa połączona z prezentacją zespołu KKP REM MARCO Bydgoszcz przed inauguracją sezonu 2019/2020 w Ekstralidze.

Najważniejszą informacją jest pozyskanie przez klub z województwa kujawsko-pomorskiego sponsora tytularnego. Została nim sieć cukierni REM MARCO. Firma posiada kilkadziesiąt takich lokali w całej Polsce, dodatkowo ma kilkuset odbiorców swoich produktów. Jej dynamiczny rozwój ma pomoc beniaminkowi grać w elicie.

Tuż przed konferencją o 17.00 w godzinie ” W “gospodarze spotkania poprosili zebranych gości, dziennikarzy i fotoreporterów o uczczenie minutą ciszy Powstańców, którzy oddali swoje życie, abyśmy my dziś mogli żyć w wolnej Polsce.

Na konferencji licznie zebrali się dziennikarze i sponsorzy klubu. Po przywitaniu gości oraz przedstawieniu zespołu prezes klubu Szymon Kowalik przedstawił wszystkich sponsorów, oraz partnerów dziękując im za wsparcie, dzięki któremu zespół może grać w Ekstralidze.

Zespół KKP Rem Marco Bydgoszcz zainauguruje nowy sezon już w niedzielę spotkaniem z AZS-em Wrocław.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: