Zgłoś ekipę na turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” !
Polska

Zgłoś ekipę na turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” !

Tylko do 30 WRZEŚNIA można zgłaszać drużyny do jubileuszowej XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2019/2020. 

Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie.

W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które reprezentują następujące podmioty – na zasadach opisanych w regulaminie:

a. Szkoły Podstawowe,
b. Uczniowskie Kluby Sportowe,
c. Kluby sportowe,
d. Inne – podmioty prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.

Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

 

W rozgrywkach wszystkich szczebli mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników:

  • urodzonych od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2013 – (dla kategorii U- 8),
  • urodzonych od 1 stycznia 2010 do 31 grudnia 2011 – (dla kategorii U-10),
  • urodzonych od 1 stycznia 2008 do 31 grudnia 2009 – (dla kategorii U-12). 

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin 

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.

 

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek. Drużyny można zgłaszać do 30 WRZEŚNIA. 

Mecze finałowe XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, a nagrodą główną jest wyjazd na mecz piłkarski.

 

JAK ZGŁASZAĆ DRUŻYNY

1. Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.

2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby ja założyć należy wybrać opcję: ‘Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.

3. Gdy konto jest aktywne, ponownie na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl i klikamy w opcję ‘Krok I: – zgłoś drużynę’. 

4. Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.

  

Przed rozpoczęciem rozgrywek opiekunowie drużyn będą musieli w terminie od 1 do 30 września zgłosić listę zawodników, którzy wystąpią w każdej z drużyn. 

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych – prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 732 122 222 lub +48 (33) 870 84 55 lub pod adresem email: turniej@pzpn.pl

 

/ za zpodworkanastadion.pl

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!