2×45.info : Klub Kokosa w SMS-ie Łódź, to dopiero początek? “Dużo zła przeszło do piłki kobiecej”
Ekstraliga Polska

2×45.info : Klub Kokosa w SMS-ie Łódź, to dopiero początek? “Dużo zła przeszło do piłki kobiecej”

Nikola Karczewska i Kasandra Parczewska opuściły SMS Łódź. Nie obyło się bez kontrowersji. Piłkarki nie chciały przedłużyć umowy i w związku z tym przesunięto je do rezerw, a wcześniej zakazano im przebywać na obiektach klubu. — Przed spotkaniem ligowym z Górnikiem Łęczna trener na odprawie zaznaczył, że osoby, które jeszcze się nie zadeklarowały, nie będą grały – mówi nam jedna z poszkodowanych zawodniczek.

To był dobry sezon SMS-u Łódź. Podopieczne Marka Chojnackiego zajęły 5 miejsce w Ekstralidze kobiet. W trakcie sezonowych zmagań napsuły krwi mistrzyniom Polski Górnikowi Łęczna, a także przyczyniły się do spadku Mitechu Żywiec. Już wiadomo, że klub z Łodzi opuszczą czołowe piłkarki – Kasandra Parczewska i Nikola Karczewska. Zamiast podziękowań za trud włożony w ligowe potyczki zostały przeniesione do rezerw. Wcześniej miały usłyszeć, że nie mogą pojawiać się na obiektach SMS—u. Z naszych informacji wynika, że do tzw. Klubu Kokosa mogło trafić więcej piłkarek.

CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Krystian Juźwiak

2×45.info

 

Dawid Gordecki

2 Comments

 • Piłkarka 25 czerwca 2019

  — Cała sytuacja to patologia, z którą trzeba stanowczo walczyć. To jednak czubek góry lodowej. Piłka męska trochę się oczyściła, dużo zła niestety przeszło do kobiecej. Kolejnym tematem, wartym poruszenia są ogólne przypadki, kiedy to klub, do którego przychodzi nowa piłkarka, naciskałby, ta sama negocjowała wysokość ekwiwalentu. Czego robić nie tylko nie powinna, ale i nie może – mówi z kolei Dawid Gordecki redaktor naczelny portalu „Tylko Kobiecy Futbol”. …………… To pańska wypowiedź na portalu 2×45,info. W związku z tą wypowiedzą, nasuwa się pytanie – Na ilu meczach piłki nożnej kobiet pan bywał w minionym sezonie? W pucharach…ekstraliga…pierwsza liga…druga liga…trzecia a może czwarta? Skąd takie pytanie? Ano przeglądając pański portal, ewidentnie widać iż „sprzedaje” pan newsy głównie z netu ! Oczywiście to nic zdrożnego, wiele bardzo poważnych redakcji tak czyni, jednak od czasu, do czasu wybierają się na wybrane mecze, aby mieć własne zdanie co też w piłce pań piszczy u źródeł. Jako, że tak faktycznie rodzima piłka pań, posiada trzy portale zajmujące się naszymi poczynaniami, a to na trawie w hali czy na piskach wszelakich. No i tamte dwa portale, raz po raz mają swoich przedstawicieli na meczach różnych rozgrywek. Co z tym się wiąże, iż zdecydowanie mniej pieniacko podchodzą do pewnych kwestii. Redaktorze Gordecki, każdy kij ma dwa końce, znaczy tyle że nie każda sprawa jest tak oczywista jak to pan niejednokrotnie przedstawia. Wiarygodność i rzetelność, to wysłuchanie obu stron konfliktu jeżeli taki w ogóle istnieje. Piszę to jako osoba która trochę zdrowia zostawiła na boiskach oraz halach grając z koleżankami.

  • Dawid Gordecki 25 czerwca 2019

   Łącznie osobiście na około 30 spotkaniach. Nasi przedstawiciele byli łącznie na na około 80 spotkaniach w tym sezonie. Byliśmy na Bundeslidze, Lidze Mistrzyń, lidze szwedzkiej, kadrze Polski, eliminacjach Euro oraz jesteśmy obecni na Mistrzostwach Świata we Francji.

   Informacje mamy ze swoich źródeł i jak nikt po prostu nie jesteśmy związani układami z żadnymi klubami i mówimy prawdę. A to jak bardzo to boli świadczy o tym fakt, że ukrywa się Pani/może Pan pod pseudonimem i cudzym meilem

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!