Firma “KA 4” partnerem Czarnych Sosnowiec
Ekstraliga Polska

Firma “KA 4” partnerem Czarnych Sosnowiec

Firma KA 4 została partnerem Czarnych Sosnowiec na Finał Pucharu Polski. W nim już 19 czerwca wicemistrz Polski zmierzy się z Medykiem Konin.

Co zasługuje na szczególną uwagę? Firma z Wielkopolski założyła fundacje, która prowadzi własny klub.

Partnerski Klub KA 4 resPect liczący cztery lata mocno stawia na rozwój kobiecej piłki. Jako beniaminek walczy o awans do II ligi, był półfinalistą rozgrywek “O Puchar Tymbarku”, zawodniczki tego klubu regularnie powoływane są na zgrupowania Kadr Polski oraz Kadr wojewódzkich.

Firma KA 4 specjalizuje się w dostarczaniu atestowanych wyrobów hutniczych. KA 4 jest także dystrybutorem elementów kutych, akcesoriów do bram i ogrodzeń oraz produktów ze stali nierdzewnej do balustrad firmy Postal, Umakow, bram garażowych Krispol, a także automatyki do bram marek KEY, FAAC, NICE.

https://www.ka4.pl/

 

W październiku ubiegłego roku przed meczem z Polonią Poznań na zaproszenie firmy „KA 4” Sp. z o.o. Sp. k. oraz Fundacji KA4 resPect zajmującej się szkoleniem dzieci i młodzieży w piłce nożnej zawodniczki Czarnych wzięły udział we wspólnym treningu z grupą piłkarek reprezentujących barwy KA4 resPect, który poprowadził sztab szkoleniowy ekstraligowego klubu. Przedstawiciele KA4 wzięli także udział w odprawie przedmeczowej zespołu. Profesjonalizm oraz urok osobisty piłkarek, jak i trenerów przechylił szalę współpracy. Padły wówczas zapewnienia o dalszej współpracy, która dziś przynosi wymierne efekty.

 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: