Na Camp Now z TKF !
Polska

Na Camp Now z TKF !

 

Stale wspieramy kobiecą piłkę nie tylko słowem, ale i czynami. Objęliśmy patronat nad niezwykłym, projektem Camp Now.

Projekt Camp Now to letnie oraz zimowe obozy piłkarskie skierowane tylko i wyłącznie do dziewcząt (w wieku 7-19 lat). Celem ich jest zapewnienie zawodniczkom z całej Polski, bez względu na przynależność klubową możliwości optymalizacji rozwoju sportowego, współpracy z najlepszymi specjalistami (trenerami, w tym trenerami formacyjnymi, trenerami przygotowania fizycznego i motorycznego, fizjoterapeutami, dietetykami, psychologami sportu) oraz otrzymania szansy dalszego rozwoju.

Zapewniamy zawodniczkom dostęp do najlepszych specjalistów. Przykładowo za dietetykę odpowiada Patrycja Jeziak – dietetyk młodych sportowców, za aspekty fizjoterapeutyczne zespół Bogusława Zająca, w przeszłości współpracujący z licznymi Ekstraligowymi zawodniczkami, a za aspekty psychologiczne zespół psychologów Akademii Rozwoju poprzez sport Ferajna – posiadający doświadczenie ze współpracy psychologicznej m.in. z licznymi Reprezentacjami Polski w różnych dyscyplinach sportu.

Chcemy, by każda uczestniczka otrzymała feedback od specjalistów wraz z sugestiami oraz wytycznymi dot. dalszej pracy, w celu poprawy ich rozwoju. Chcemy równocześnie objąć dalszym wsparciem naszych ekspertów wszystkie uczestniczki. Dodatkowo nasze campy zakończą specjalne test-mecze dla uczestniczek w podziale na kategorie wiekowe. Na test-mecze oraz obserwację jednostek treningowych zapraszamy przedstawicieli czołowych pod względem pracy z młodymi zawodniczkami klubów piłkarstwa kobiecego z Polski, oraz Europy (Anglia, Niemcy, Hiszpania).

Chcemy by dziewczynki z całej Polski, również te grające w niższych ligach, czy ligach młodzieżowych w zespołach chłopców, otrzymały prawdziwą szansę i zostały objęte wsparciem rozwoju piłkarskiego. Nasze campy odbędą się na obiektach Stadionu Sląskiego w Chorzowie oraz tamtejszym Hotelu Arsenal Diament Palace. Planujemy minimum 1 turnus – 07.07-13.07, jednakże nie wykluczamy również dodatkowych turnusów w przypadku większego zainteresowania.

Za pomocą specjalnego kodu rabatowego “TKF2019”, po wpisaniu którego na stronie cena przez cały czas trwania zapisów będzie dla naszych czytelniczek niższa o 100 zł.
 

Dziś wystartowały zapisy. Więcej dowiesz się na stronie wydarzenia : 

  https://www.facebook.com/events/155290438710262/

 

 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!