Bezpłatny kurs trenerski
Polska

Bezpłatny kurs trenerski

Komisja Piłkarstwa Kobiecego Opolskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza trenerki do aplikacji na bezpłatny kurs UEFA B dla kobiet organizowany przez PZPN w ramach programu UEFA “Coach Development Project For Women”.

​​​​​​​​W szkoleniu udział wezmą trenerki z całego kraju wytypowane przez poszczególne podmioty. OPOLSKI ZPN otrzymał prawo do wyselekcjonowania trzech kandydatek do uczestnictwa w kursie. Potrwa on co najmniej pięć miesięcy (160 godzin zajęć), a wszelkie koszty zawierają się jedynie w opłatach za dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie.

Osoby zainteresowane muszą zgłosić swoją aplikację w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli, 20 stycznia. Zgłoszenie zatytułowane “UEFA B dla kobiet” należy wysłać mailowo na adres : klaudia@opolskizpn.pl . W wiadomości należy zawrzeć dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia), kontaktowe (telefon, mail), określić aktualnie posiadane uprawnienia trenerskie (rodzaj, numer i data ważności licencji), aktualny klub i krótką informację o karierze sportowej.

Związek skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: