Wróżymy ! Taki będzie nowy rok 2019 – pierwszy kwartał
Polska Publicystyka Świat

Wróżymy ! Taki będzie nowy rok 2019 – pierwszy kwartał

Jaki będzie ten nowy rok 2019 ? My już wiemy! Czas na pierwszy kwartał. Przestrzegamy, że wszystko ma charakter subiektywny i nie ma na celu nikogo obrazić, ani popsuć rywalizacji.

 

STYCZEŃ

U nas w najlepsze będziemy tylko grać w futsal. Pod koniec miesiąca mają spotkać się młodzieżowe kadry. Podczas gdy cały cywilizowany świat będzie zaczynał roki już spotkaniami towarzyskimi na trawie. A my śpimy …

LUTY

Poznamy Akademickiego Mistrza w Futsalu. Elita wróci na trwa. Najpierw w połowie lutego zostaną rozegrane ćwierćfinały Pucharu Polski, tutaj niespodzianek nie będzie. Pod koniec lutego wróci Ekstraliga .. a tyle o ile śnieg na południu nie spadnie. 21 lutego poznamy rywalki w eliminacjach do Euro i odtrąbimy nowy początek. Zaraz potem najlepsze pojadą na kadrę do Hiszpanii. Tam zagramy z potęgami typu Kosowo, kadra B (lub C) Hiszpanii, czy Grecja lub Estonia.

MARZEC

Turniej pewnie wygramy i odtrąbimy sukces kadry. Na początek najpewniej Jagiellonki najpewniej zdobędą Mistrza Polski, pewnie ktoś sprawi im figla w Pucharze Polski. Na dobre ruszy trawiasta Ekstraliga i cała reszta polskiego piekiełka. Pod koniec marca w Szwecji kadra Niny Patalon w piękny sposób przegra turniej elite round. Wróci Liga Mistrzyń, a tu ciężka będzie przeprawa naszych dziewczyn. Ewa Pajor wraz z Wolfsburgiem spróbuje wyeliminować Lyon, a Kiedrzynek i Dudek londyńską Chelsea. Po heroicznej walce i golu naszej Ewy w dogrywce Wilczyce zrewanżują się Lyonowi. Łatwiej już będzie miało PSG, które pokona Chelsea.

 

 

ciąg dalszy wkrótce

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!