Gwiazdy grają charytatywnie dla Daniela.
Polska Publicystyka

Gwiazdy grają charytatywnie dla Daniela.

O tym, że ten turniej jest organizowany z wielką pompą, o tym, że będą gwiazdy kobiecej piłki, a nawet sportu, wiemy z pierwszej ręki. Już teraz możemy z pełną świadomością zaprosić na Charytatywny Turniej Piłkarze Dzieciom organizowany w Kościanie 15 grudnia.

 

oficjalny plakat IX Turnieju Charytatywnego Piłkarze Dzieciom “Wszyscy dla Daniela” [źródło https://www.facebook.com/pilkarzedzieciom]

Turniej organizowany po raz dziewiąty ma swoich stałych bywalców, ale co roku organizatorzy poprzeczkę podnoszą coraz wyżej. W tym roku piłkarze, piłkarki i zaproszeni gości będą grać dla Daniela. Osiemnastolatka, który zawsze stał na straży turnieju, pomagał jak tylko mógł. A teraz… teraz i jego życie lekko się wywróciło i on sam potrzebuje pomocy. Dlatego jak się dowiedzieliśmy, organizatorzy niemal od razu ustalili, że po ubiegłorocznym turnieju dla Patrycji (więcej TUTAJ) nie mogło być innej decyzji.

Pośród zaproszonych gości są min. Ewelina Kamczyk, Anna Palińska, Weronika Zawistowska, Sylwia Matysik (wszystkie Górnik Łęczna), Agnieszka Rylik (BOXING CHAMPION OF THE WORLD), Natalia Nosalik (GKS Katowice). W samym turnieju zobaczyć będziemy mogli min. Reprezentacje Polski Policjantek (Mistrz Świata 2017), Reprezentacja Polski Piłki Nożnej Ulicznej (turniej męski), Damian Nawrocik, Zbigniew Zakrzewski (obaj ex. Lech Poznań), Maxwell Kalu (ex Amica Wronki/ Widzew Łódź)

Podczas turnieju odbywa się licytacja zgromadzonych fantów, a jak widzimy, po oficjalnym fanpag-u turnieju będzie o co walczyć. Są koszulki niemal wszystkich klubów Ekstraklasy męskiej, Lechem, Legią czy Górnikiem Zabrze na czele.

https://www.facebook.com/pilkarzedzieciom/photos/pcb.1969913503066313/1969913216399675/?type=3&theater

Organizatorzy zapewnili także sporo atrakcji dla najmłodszych, jak choćby malowanie twarzy, spotkanie z Pyrkiem (policjantem uczącym zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię), w trakcie turnieju będzie głośno i tanecznie za sprawą zespołu kościańskiego zespołu Ogień, czy Leszka Gorzelaka. Będzie walczenie i wojowniczo za sprawą Sebastiana Helda czy Barbary Nalepki (MMA oraz sztuki walki).

https://www.facebook.com/pilkarzedzieciom/photos/a.1333656580025345/1989231694467827/?type=3&theater

Wejście na halę sportową to jedyne 5 zł, które zasili potrzeby Daniela w walce z nowotworem kości. Daniel jest po chemioterapii, ale także po amputacji kości piszczelowej, przez co na endoprotezę. Często pokonuje trasę Kościan — Warszawa, co także jest kosztowne.

W ubiegłym roku byliśmy na turnieju i jest nam niezmiernie miło, że i tym razem będziemy pomagać. Zapraszamy także jednocześnie do kliknięcia “łapki” dla Turnieju na portalu Facebook, gdzie na bieżąco będzie można obserwować co dzieje się 15 grudnia na kościańskiej hali.

Nam nie wypada nic innego jak zaprosić na ten turniej także z innego powodu, duetem prowadzącym będą nasz redaktor Sebastian Godyla wraz z Weroniką Zawistowską (Górnik Łęczna)

A jak widać m.in. po ubiegłym roku, będzie na co popatrzeć, będzie można pomóc, ale także nabyć nie lada kolekcjonerskie gadżety. ZAPRASZAMY NA DO KOŚCIANA

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!