Jubileusz 15-lecia Mitechu Żywiec
Ekstraliga Polska

Jubileusz 15-lecia Mitechu Żywiec

W sobotę 30 czerwca odbyły się główne obchody jubileuszu 15-lecia TS Mitech Żywiec.

Podczas oficjalnego spotkania na terenie Hotelu Dębina władze Mitechu z prezesem Janem Szupiną i wiceprezesem Tadeuszem Bednarzem na czele podziękowały zawodniczkom, które zakończyły już karierę bądź z powodzeniem kontynuują ją w innych klubach. Podziękowano oficjalnie kapitan zespołu Agacie Droździk, która w Ekstralidze w żywieckich barwach rozegrała komplet 187 spotkań, a od nowego sezonu występować będzie na boiskach w Norwegii. Przypomniano postać obecnej na uroczystości bramkarki Kingi Szemik, która obecnie w USA, oraz Anny Wandzel, w przeszłości zaliczającej 13 spotkań w elicie.

Prezes podokręgu Żywiec i członek zarządu związku Dariusz Mrowiec oraz członek komisji odznaczeń BOZPN Edward Borak wręczyli odznaczenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W ten sposób uhonorowano Droździk, Szemik, Wandzel, Marzenę Cholewkę, Magdalenę Chrzanowską, Katarzynę Hudecką, Patrycję Rżany, Patrycję Wiśniewską i Karolinę Zasadę oraz szkoleniowców Mitechu Roberta Sołtyska i Szymona Węglarza.

Przybyli goście chętnie wpisywali się również do księgi pamiątkowej klubu, następnie udali się na piknik sportowy. Tu rozegrany został mecz z udziałem byłych i obecnych piłkarek Mitechu oraz szereg wydarzeń towarzyszących z dalszymi wyróżnieniami dla zawodniczek włącznie.

 

za slzpn.katowice.pl

więcej o jubileuszu oraz zdjęcia TUTAJ

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: