Czarne biją Mistrza !

Mistrz w poległ! Drugi raz w tym sezonie i pierwszy raz od jesiennego meczu z AZS PWSZ Wałbrzych Górnik Łęczna przegrywa spotkanie w Ekstralidze. Historycznym pogromcą nowego Mistrza Polski są dziewczyny z Czarnych Sosnowiec.

Gospodynie dziś nie były sobą, a Czarne grały świetnie. W 43. minucie Lucia Suskova otworzyła wynik spotkania. Czarne udokumentowały optyczną przewagę. W drugiej połowie Górnik się ruszył i ożywił. Na nie wiele się to zdało, bo przepiękny gol Hmirovej w 76. minucie dał podopiecznym Grzegorza Majewskiego historyczne zwycięstwo.

Już za tydzień w sobotę o 16:00 ostatnia kolejka Ekstraligi. Górnik zagra u siebie hitowe spotkanie z Medykiem Konin, a Czarni zagrają z AZS PWSZ Wałbrzych.