Spaść nikt nie chce ! Remis w meczu beniaminków

Rozpoczęła się już walka ‘na noże’ o utrzymanie w Ekstralidze. W środę w boju beniaminków padł remis 2:2.

Po laniu w Radomiu Czwórka przyjechała na Kujawy bardzo zmotywowana. Od początku spotkania widać było motywacje wśród podopiecznych Wojciecha Pawłowskiego. Unifreeze osłabione brakiem mi. Dominiki Kopińskiej dzielnie walczyło. Oba zespoły miały swoje okazje, lecz najgroźniejszą miały przyjezdne. Piłka po strzale Moniki Płóciennik obiła słupek bramki Ozimek.

Druga część była ciekawsza. W 51. minucie Angelika Grzywna wyprowadziła Czwórkę na prowadzenie. Gospodynie szukały swoich okazji. Przełomowym momentem była druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla strzelczyni pierwszego gola. Chwilę potem Julia Brzozowska trafiła kontaktową bramkę. ‘Truskawki’ poczuły swoją szansę na pełną pulę. W konsekwencji 180 sekund później Agata Bała wyprowadziła swój zespół na prowadzenie, co wprawiło w ekstazę zgromadzonych kibiców i ławkę rezerwowych. Radość jednak nie trwała długo. W 88. minucie Aleksandra Zielińska z rzutu wolnego dała Czwórce cenny remis. Mogło być jeszcze więcej, bo w końcówce Monika Płóciennik nie wykorzystał świetnej okazji na trzy punkty.

W weekend już kolejna seria spotkań. W sobotę Czwórka zagra w Białej Podlaskiej, a Unifreeze pojedzie do Żywca.