#FAWSL : Derby Londynu na remis, wpadka City
FA WSL Ligi Świat

Chelsea musiała zadowolić się tylko punktem w starciu z Arsenalem, lecz dzięki wpadce Manchesteru podopieczne Emmy Hayes umocniły się na pozycji lidera.

Z trybun Academy Stadium mecz City z Reading obserwował selekcjoner reprezentacji Anglii Phill Nevill. Pomimo dominacji i okazji Nikity Parris to goście objęli prowadzenie. W 36. minucie trafiła Remi Allen. Gospodynie miały swoje okazje, lecz nie dały one wiele. W 61. minucie sensacyjne zwycięstwo przypieczętowała McGee.
Pewnie 4:0 Liverpool pokonał outsidera z Yeovill. Derby Londynu nie zawiodły. W 31. minucie po podaniu Ramony Bachmann, Fran Kirby dała Chelsea prowadzenie. Arsenal nie był dłużny. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy, po wspaniałej akcji Beth Mead pokonała Lindhal, dając remis 1:1.