SMS lepszy od Czwórki

W sobotnie popołudnie w Łodzi nie było niespodzianki, choć długo się na nią zapowiadało.

Piłkarki SMS-u podejmowały broniącą się przed spadkiem LUKS Sportową Czwórkę Radom. Do 60. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Piłkarki gospodyń, co prawda przeważały, ale nie potrafiły tej przewagi udokumentować.
Dośrodkowanie Kasandry Parczewskiej zmieniło wszystko. Do piłki dopadła Anastasiya Kharlanava i posyłając piłkę obok Snopczyńskiej, otworzyła wynik spotkania. Dziesięć minut później to białoruska piłkarka asystowała, a na 2:0 podwyższyła Nikola Karczewska. Swoje okazje miała Czwórka, lecz to nie był dzień dziewczyn z Mazowsza. W 83. minucie po dośrodkowaniu Japonki Yuriny Enjo dublet ustrzeliła Nikola Karczewska.

Za tydzień mamy mecz z Olimpią, będzie to pojedynek z tych “o życie”. Mamy przysłowiowy nóż na gardle i nie możemy stracić kolejnych punktów – komentował po meczu trener Czwórki Wojciech Pawłowski.

Za tydzień SMS zagra z na wyjeździe z Medykiem w Koninie, a Czwórka zagra u siebie z Olimpią.