SMS lepszy od Czwórki
Ekstraliga Polska

SMS lepszy od Czwórki

W sobotnie popołudnie w Łodzi nie było niespodzianki, choć długo się na nią zapowiadało.

Piłkarki SMS-u podejmowały broniącą się przed spadkiem LUKS Sportową Czwórkę Radom. Do 60. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Piłkarki gospodyń, co prawda przeważały, ale nie potrafiły tej przewagi udokumentować.
Dośrodkowanie Kasandry Parczewskiej zmieniło wszystko. Do piłki dopadła Anastasiya Kharlanava i posyłając piłkę obok Snopczyńskiej, otworzyła wynik spotkania. Dziesięć minut później to białoruska piłkarka asystowała, a na 2:0 podwyższyła Nikola Karczewska. Swoje okazje miała Czwórka, lecz to nie był dzień dziewczyn z Mazowsza. W 83. minucie po dośrodkowaniu Japonki Yuriny Enjo dublet ustrzeliła Nikola Karczewska.

Za tydzień mamy mecz z Olimpią, będzie to pojedynek z tych “o życie”. Mamy przysłowiowy nóż na gardle i nie możemy stracić kolejnych punktów – komentował po meczu trener Czwórki Wojciech Pawłowski.

Za tydzień SMS zagra z na wyjeździe z Medykiem w Koninie, a Czwórka zagra u siebie z Olimpią.

16, kolejka Ekstraligi
17.03.2018, Łódź
UKS SMS Łódź vs KS Czwórka Wosztyl.eu Radom 3:0

1:0 Anastasiya Kharlanava 61′
2:0 Nikola Karczewska 71′
3:0 Nikola Karczewska 83′

MVP TKF : Anastasiya Kharlanava

SMS: Paturaj; Kurzawa, Zdunek, Konat (75′ Wesołowska), Molenda; Kołodziejek (46′ Enjo), Walak, Parczewska, Kharlanava, Wiankowska; Karczewska.

CZWÓRKA : Snopczyńska – Rosińska (Bińkowska), Tracz, Dobrowolska, Mućka, Wąsik (Zielińska), Stefańska, Chrzanowska (Szymczyk), Szydło (Karoń), Płóciennik, Stasikowska.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!